25 ترفند در آیفون

همیشه در گوشی‌های پرچم‌داری همچون آیفون که از سیستم عامل اختصاصی بهره می‌برند ترفند‌هایی وجود دارد که حتی شرکت سازنده نیز آن ها را به صورت رسمی اعلام نمی‌کند و پس از بررسی‌های دقیق تر ترفند‌های بسیار جالب و کاربردی در درون آن‌ها کشف می‌شود.

برچسب : 

اخبار

،

ترفند

،

آیفون

اندروید L

همانطور که میدانید چند روزی است که گوگل نسخه جدید اندروید خود با نام اندروید L را معرفی کرده است . اولین چیزی که درباره این نسخه میتوانیم بگوییم این است که یک طراحی مجددی صورت گرفته است، اولین طراحی مجدد بزرگی که در نسخه های اندروید رخ داد در اندروید 4.0 IceCream sandwich بود و این نسخه نیز دومین تحول عظیم در طراحی این سیستم عامل میباشد.

برچسب : 

اخبار

،

اندروید

،

گوگل

،

متریال

،

دیزاین

فقط پنج ماه وقت داری ؟!

صبح بلند میشی ، شاید دیریت شده ، شاید اصلا وقت صورت شستن هم نداشته باشی ، شاید تنها فکرت این باشه که سر وقت برسی به جایی که باید باشی ، شاید حتی جوراباتم لنگه به لنگه بپوشی ، شاید حتی یادت بره که یه چیزی رو که رفقیت دیروز کلی واست به خاطرش سفارش کرده بوده که براش ببری رو یادت بره ، توو فکر اینی که چه جوری واسه کاری که نتونستی انجامش بدی یا یادت رفته بهونه بتارشی ، توو فکر یک دروغی که حتی خودتم باورش کنی ، سر صبحه اما نه اعصاب داری نه حوصله باه همه سر جنگ داری از همه طلب کاری توو کل روز هم توو فکر اینی که چجوری سر این و اون و کلاه بزاری به حساب خودت قانون جنگل و رعایت کنی تا زنده بمونی ، حالا توو این بین بهت میگن 5 ماه بیشتر زنده نیستی ؟!

برچسب : 

مرگ

،

زندگی

،

امید

اگر روی لپ‌تاپ تان آب ريخت، چه كنيد؟

یکی از بدترین فاجعه هایی که برای کاربران ابزارهای الکترونیکی اتفاق می افتد، ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی آن هاست. این اتفاق که بخصوص برای لپ تاپ ها به وفور روی می دهد، معمولا به سوختن مدارهای الکترونیکی و از دست رفتن ابزارهای گران قیمت و باارزش منجر می شود.

برچسب : 

آموزشی

،

لپ تاپ

تست تورینگ شکست خورد

برنامه‌ای رایانه‌ای به‌نام اوگن گوستمان که شبیه‌سازی یک نوجوان ۱۳ ساله اوکراینی است، توانست برای اولین بار در جهان تست تورینگ را با موفقیت شکست داده و داوران را قانع کند که یک انسان است، نه ماشین.

برچسب : 

اخبار

،

فناوری

،

تورینگ

،

ماشین

،

انسان

کامپیوتر شما خانم است یا آقا

شاید برای شما هم عجیب باشد ولی بنابر روشی که گفته خواهد شد، مشخص می شود که کامپیوتر شما خانم است یا آقا؟!

برچسب : 

آموزشی

،

کامپیوتر

،

جنسیت

خطای صفحه آبی کامپیوتر

تصور کنید مدت‌ها وقت صرف کرده‌اید تا به مراحل آخر بازی برسید یا پروژه مهمی را که در دست دارید تمام کنید، اما ناگهان صفحه دسکتاپ ویندوز شما منجمد می‌شود و همه زحمات شما به باد می‌رود. دست آخر تنها چیزی که می‌بینید، صفحه نمایشگر سیستم شماست که آبی رنگ شده و نوشته‌های مبهم سفید رنگی بر آن نقش بسته است.

برچسب : 

آموزشی

،

کامپیوتر

،

صفحه

،

آبی

کلید لوگوی ویندوز را فراموش نکنید

کلید لوگوی ویندوز یعنی کلیدی که علامت ویندوز روی آن حک شده است و در ردیف پایین اکثر صفحه کلید ها وجود دارد ترکیب این کلید با کلید های دیگر میانبرهای جالبی را برای ما فراهم میکند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

برچسب : 

آموزشی

،

ویندوز

،

کلید

موسس کمپاني بیتس هدفون‌های earpod اپل اصلا کيفت صداي خوبي ندارند

به نظر می‌رسد Jimmy Lovine یکی از دو موسس شرکت بیتس علاقه چندانی به هندزفری‌های سفیدرنگ معروف ساخت اپل ندارد. وی روز گذشته و در کنفرانس Code، الفاظ تندی را در مورد این ابزار جانبی گوشی‌های هوشمند اپل به زبان آورد.

برچسب : 

اخبار

،

فناوری

،

بیتس

،

اپل

،

هندزفری‌

،

صدا

،

هدفون

این مرد صبوره

سلام - برای اولین بار یک ترانه گفتم خالی از اشکال نیست :) اما با نظراتتون حتما در آینده کارهای قوی تری میگم *** نمیدونم کجای قصه گیرم/نمیدونم کجا تنها اسیرم *** نمیدونم که پای من نمونی/کجا باید برم تنها بمیرم

برچسب : 

شعر

،

ترانه

،

مرد

،

صبور

،

اسیر

،

راه

،

سیگار

،

شب

،

عکس

،

کیش

،

مات

،

تنها

   قبل   1 2 3 4   بعد