موسس کمپاني بیتس هدفون‌های earpod اپل اصلا کيفت صداي خوبي ندارند

به نظر می‌رسد Jimmy Lovine یکی از دو موسس شرکت بیتس علاقه چندانی به هندزفری‌های سفیدرنگ معروف ساخت اپل ندارد. وی روز گذشته و در کنفرانس Code، الفاظ تندی را در مورد این ابزار جانبی گوشی‌های هوشمند اپل به زبان آورد.

ادامه مطلب :

وی که به زودی برای شرکت اپل مشغول به کار خواهد شد با تاکید بر اینکه اپل برنامه‌هایی برای اثبات کارایی آیفون به آن‌ها داشته که تاکنون به نتیجه نیز نرسیده است، اعلام کرده که هندزفری‌های اپل، صدای هلیکوپتر را همانند صدای پشه پخش می‌کنند. وی همچنین تاکید کرده که معتقد است Beats عملکردی بهتر داشته و کیفیتی کم‌نظیر ارائه کرده  و علاوه بر کیفیت صدا، میزان فروش و مشاهده آن در کوچه و خیابان نشان‌دهنده اعتبار آن است

 

 

Eddy Cue، از شرکت اپل نیز پس از حضور بر روی صحنه به نظر می‌رسید با این صحبت‌ها موافق است. وی معتقد است اپل بهترین هدفون‌های داخل جعبه را به فروش می‌رساند اما اگر خواهان کیفیت صدایی برتر هستید، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید. این شرکت، هدفون‌های سفید رنگ را توسعه داده و در آیفون 5 شاهد نسخه بهینه‌شده‌ای هستیم. در ویدئوی منتشره نیز می‌توانید صدای Johny Ive را بشنوید که اذعان می‌دارد وقتی صحبت از تجربه محصولات اپل می‌شود، صدا فاکتوری بسیار مهم به شمار می‌آید.
منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

 

نظرات :

نظری به این پست داده نشده است.

نظر شما :

نام :    

ايميل :  منتشر نخواهد شد.

سايت: مثال : http://example.com

متن :

grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfused
surprisedbig surprisetongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong face
ohhgrrrgulpoh ohdownerred facesickshut eye
hmmmmadangryzipperkissshockcool smilecool smirk
cool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion

کد روبرو را وارد کنيد :  جدید