ساخت splash و آشنایی با کار با تصاویر در اندروید و اندروید استودیو

در این آموزش ما طریقه ساخت اسپلش و یاد میدیم و و در حین انجام اون شما با کار با تصاویر در اندروید و اندروید استودیو آشنا میشید و انتظار میره که بعد دیدن این آموزش شما بتونید به راحتی از تصاویر خودتون در پروژه ها و برنامه هاتون استفاده کنید.

ادامه مطلب :

آموزش اسپلش و کار با تصاویر در اندروید

 

خب قبل هر چی میخوام یه توضیح در مورد اسپلش بدم , splash به صفحه آغازین از هر برنامه میگن که معرف برنامه است و معمولا در طراحی این صفحه از آیکون برنامه و شعار تبلیغاتی برنامه استفاده میشه و به صورت خودکار بعد از چند ثانیه ( حدودا بین دو الی سه ثانیه ) به صفحه اصلی برنامه کاربر رو هدایت میکنه و حتی اگر شما در برنامه نیاز به دریافت اطلاعاتی از سرور داشته باشید تا اون و در صفحه اصلی از برنامتون نشون بدید میتونید یه اسپلش پویا درست کنید تا زمانی که کاربر در انتظار برای دریافت اطلاعات قرار میگره بتونید هدف تبلیغاتی خودتون رو پیاده کنید و اطلاعات مورد نیازتون رو از سرور در همین صفحه بگیرید.

ما در این ویدیو یک پلاگین خوب برای کار با تصاویر و ایمپورت تصاویر در اندروید استودیو معرفی میکنیم و همچنین یه سایت خوب هم برای دریافت آیکون و تصاویر بهتون معرفی میکنیم.

امیدوارم با دیدن این فیلم آموزشی بتونید به خوبی با مفهوم تصاویر و کار با آنها در اندروید آشنا بشید.

حتما سوالات و پیشنهادات خودتون رو در کامنت ها با من در میون بزارید تمام سعیم رو میکنم هم ویدیو ها بهتر بشه هم سوالات شما رو بتونم کامل جواب بدم تا نقطه ایی مبهم از هر بخش از آموزش در ذهنتون نمونه.

نظرات :

نظری به این پست داده نشده است.

نظر شما :

نام :    

ايميل :  منتشر نخواهد شد.

سايت: مثال : http://example.com

متن :

grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfused
surprisedbig surprisetongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong face
ohhgrrrgulpoh ohdownerred facesickshut eye
hmmmmadangryzipperkissshockcool smilecool smirk
cool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion

کد روبرو را وارد کنيد :  جدید