۱۰ آنتی ویروس مطرح برای مک در سال ۲۰۱۸

آیا به دنیال یک آنتی ویروس برای کامپیوتر اپل خود هستید اما نمی دانید به کدام اعتماد کنید ؟ یا مطمئن نیستید که آنتی ویروستان انتخاب درستی بوده ؟ این روزها داشتن یک آنتی ویروس قابل اعتماد بخش مهمی از زندگی است. با نگرانی اخیر رسانه ها در مورد امنیت اطلاعات شخصی و ویروس های متعدد مضر برای هزاران کامپیوتر در سراسر جهان ، این مهمه که شما یک آنتی ویروس درست انتخاب کنید.

ادامه مطلب :

antivirus

در این پست ما قصد داریم تا ۱۰ تا آنتی ویروس برتری که محققان و متخصصان این حوزه بعد از تحلیل و بررسی های زیاد رتبه بندی کرده اند را به شما معرفی کنیم.

 

 1. ToalAv             /   score : 9.9
 2. MacAfee.         /   score : 9.6
 3. Norton             /   score : 9
 4. PcProtect         /   score : 8.9
 5. Kaspersky        /   score : 8.9
 6. BullGaurd         /   score : 8.8
 7. AVG                 /   score : 8.5
 8. Bitdefender       /   score : 8
 9. avast                /   score : 7.4
 10. NOD32             /   score : 7.1

 

رایج ترین سوالات پرسیده شده در مورد آنتی ویروس ها؟

آیا مطمئن نیستید که از آنتی ویروس استفاده کنید ؟ نگران نباشید. ما روزها و هفته ها را صرف تست و بررسی آنتی ویروس ها کرده ایم ما در اینجا پاسخ اغلب سوالات رایجی که در مورد آنتی ویروس ها پرسیده می شود را جمع بندی کرده ایم.

 

 • بهترین آنتی ویروس کدام است ؟

آنتی ویروس های زیادی در فروشگاه ها وجود دارند که در چیزهای مختلفی تخصص دارند. پس این سخته که بگیم کدام یک برای شما خوب است. اغلب آنتی ویروس ها از تکنولوژی های متفاوتی برای شناسایی و حذف ویروس ها استفاده میکنند.پس هر کدام از برند های ذکر شده در اینجا به عنوان محصولی که بالاترین امتیاز را در جدول حفاظت گرفته است پیشنهاد می شود. ما به شما توصیه میکنیم که به دنبال یک محصولی باشید که برای حذف ویروس ها ، بدافزار ها ، نرم افزار ها ، تبلیغاتی و باج افزار ها توصیه شده اند هرچند که همه آنها در یک مورد تخصص دارند. ما همچنین توصیه نمیکنیم که هزینه زیادی بابت آنتی ویروس بپردازید محصولاتی مثل TotalAv  همان سطح از محافظت را دارند که خیلی از آنتی ویروس های پولی دارند.

 • مهمترین ویزگی برای یک آنتی ویروس چیست ؟

همه ویژگی های اصلی با هم کار میکنند تا سیستم شما را از جرایم اینترنتی محافظت کنندحداقل باید شما مطمئن باشید که دارید از محصولی استفاده میکنید که شامل  اسکن بلادرنگ ویروس ، فایروال ،جلوگیری از نرم افزار های تبلیغاتی پ بازدید امن سایت ها باشد. اینها باید شما رو از همه این خطرات محافظت کنند.

 

 • آیا آنتی ویروس از سرقت هویت من محافظت میکند ؟

این یکی از پر طرفدار ترین سوالات در چند ماه گذشته بوده است. سرقت هویت سریعترین رشد در جهان را داشته است و از هر ۵ نفر مجرم ۲ نفر این کار را انجام داده اند. در حالی که آنتی ویروس شما را از جرایم اینترنتی حفظ میکند اما اطلاعات شخصی شما میتواند به سرقت برود، آنتی ویروس هویت شما رو بررسی نمیکند یا اگر اطلاعات هویتی شما در معرض خطر قرار بگیرد به شما کمکی نمی کند. برخی شرکت ها با دفاتر اعتباری همکاری میکنند تا سرویس حفاظت از هویت مشتریانشان را انجام دهند برای مثال این یک ویژگی مهم بود برای اینکه totalAv بتواند رتبه ۱ را بدست بیاورد . آنها حفاظت کامل از هویت و بررسی اعتبار را برای مشتریان ویزه خود فراهم می کنند.

 

منبع

نظرات :

نظری به این پست داده نشده است.

نظر شما :

نام :    

ايميل :  منتشر نخواهد شد.

سايت: مثال : http://example.com

متن :

grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfused
surprisedbig surprisetongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong face
ohhgrrrgulpoh ohdownerred facesickshut eye
hmmmmadangryzipperkissshockcool smilecool smirk
cool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion

کد روبرو را وارد کنيد : جدید